• --
  • :
  • --
  • |
  • рокуАрхів новин Пошук новин RSS


< Попередня новина

Шановні працівники природно – заповідної справи!


Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом!
 
Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.
 
Охороняючи рідкісні рослини і тварини,ми охороняємо природу, а зберігаючи природу як основу нашого буття, ми бережемо країну.
 
В сучасних умовах зростаючого техногенного навантаження розвиток заповідної справи є одним з пріоритетів державної політики України. Збереження природи для майбутніх поколінь здійснюється шляхом заповідання еталонних природних комплексів,які представляють усе багатство флори і фауни.
 
Природа «Зачарованого краю» - це гармонійне поєднання букових пралісів,   старовікових лісів, скельних масивів заказника «Зачарована долина»,болота «Чорне багно» та інших куточків первозданної природи, які відновлюють сили людини, дають натхнення, а також є домівкою для тисячі рослин і тварин.
 
Завдяки нашим спільним зусиллям та досвіду,ініціативності, творчій думці та дбайливому ставленню до природи буде не лише збережено, а й забезпечено подальший розвиток природно – заповідного фонду України!
 
У цей святковий день бажаю натхнення,вагомих результатів на природоохоронній ниві, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій справі по збереженню довкілля!
 
З повагою,
директор В.С.Феннич та колектив НПП 
«Зачарований край»